Vai tas ir pieskrūvēts vai metināts rāmis?

Izlasot mūsu produktu klāstu, jūs pamanīsit, ka produkti ir sadalīti divās sērijās. Tās ir piekabes ar skrūvēm un kniedēm un metinātas rāmju piekabes.

Skrūves un kniedes savienojuma piekabju daļas tiek izgrieztas no lokšņu metāla un saliektas. Tie ir savienoti kopā ar kniedēm un skrūvēm.

Metinātā rāmja piekabes, kā norāda nosaukums, ir ļoti izturīgas ar tērauda cauruļveida rāmi. Rāmis nodrošina piekabi ar elastību un nebaidās no vibrācijas, un tāpēc ir ļoti izturīgs pret vides ietekmi. Ikdienas lietošanai noteikti iesakām piekabi ar metināšanas rāmi.

Metināts rāmis

Viens no svarīgākajiem faktoriem, novērtējot piekabes izturību, ir piekabes rāmis. Rāmja dizains sākas ar inženieru 3D CAD zīmēšanu. Tiki piekabju pamatnes rāmis un sānu vārtu elementi ir metināti kopā no lāzera griezuma caurulēm un pēc tam karsti cinkoti kopumā. Šī pieeja nodrošina maksimālu elastību un izturību pret koroziju.
Pievienotajā attēlā redzams pamatrāmis ar šķērssijām un ar tiem savienoto vārtu rāmji. Iegūtā kopņu konstrukcija neļauj rāmim saliekties zem slodzes.

Sānu vārti


Viena no Tiki piekabju lielajām priekšrocībām ir tērauda caurule, kas atbalsta sānu vārtu augšējo malu. Ļoti nepieciešams un svarīgs, lai labāk piekrautu piekabi, atbalstītu vārtu svaru un nostiprinātu kravas siksnu no puspiekabes vārtiem.

Tērauda sānu profili

Tiki piekabes sāni ir izgatavoti no augstas kvalitātes metāla, kas iegūts no lielākajiem Skandināvijas lokšņu metāla ražotājiem. Sānu vārtiem ir divi stingrības profili, kas nodrošina vārtu stingrību, izturību pret vibrāciju un nejaušu triecienu, ko rada krava. Tajā pašā laikā profili ir radījuši mūsu piekabēm lielisku izskatu pēdējos 30 gados.

Tērauda rāmja gala vārti (lūkas)

Tiki piekabju gala vārti ir atverami un ļoti viegli noņemami. Lūkas rāmis ir izgatavots no tērauda caurules, kas ļauj klientam izmantot lūkas kā pievedceļus mazākam mehāniskajam transportlīdzeklim (ATV).

Jūgstienis

Jūgstienis ir izgatavots no vismaz 3 mm biezas tērauda kvadrātveida caurules. Materiāls nodrošina garantētu piekabes izturību un drošu lietošanu.

Lokšņu atsperes ass

Vietējā tirgū galvenokārt tiek izmantotas piekabes ar atsperu asīm. Piekabju asu sijas ir karsti cinkotas, un kā rumbas mēs izmantojam pasaules vadošo ražotāju Knott un BPW produktus. Tiek izmantoti ūdensizturīgi riteņu gultņi. Tilti ir aprīkoti ar amortizatoriem, kas mazina bedru ietekmi uz braukšanas īpašībām.

Ūdensizturīgs apakšējais saplāksnis

Visas Tiki piekabes ir aprīkotas ar laminētu apakšējo saplāksni, kas izturīgs pret laika apstākļiem. Saplāksnim ir pretslīdes “Heksa Plus” pārklājuma raksts, un saplākšņa malas ir iepriekš apstrādātas, lai novērstu mitrumu.

Aizsargāta elektriskā sistēma

Tiki piekabju elektriskajā sistēmā tiek izmantoti iepriekš samontēti un pārbaudīti kabeļi. Lai pasargātu elektrisko sistēmu no ārējiem bojājumiem, elektroinstalācija ir paslēpta piekabes rāmja iekšpusē. Tomēr, ja nepieciešams, ir viegli nomainīt kabeli. Vislabāko redzamību satiksmē nodrošina Austrijas top ražotāja Aspöck lampas.

Droša kravas nostiprināšana

Tiki piekabes ir aprīkotas ar cilpām un āķiem iekšējo un ārējo kravu nostiprināšanai.
Iekšējās cilpas atrodas kastes iekšpusē un balstās uz ostas rāmja stabiem, lai izturētu lielāku stiepes izturību.
Tiki piekabju iekšējās stiprinājuma cilpas nav uzstādītas piekabes apakšā, jo tas apgrūtina plākšņu materiālu iekraušanu un transportēšanu.
Kravas nostiprināšanas funkcionalitāti vēl vairāk uzlabo stiprie āķi, kas sametināti pie rāmja piekabes rāmja ārpusē.

Piederumi

Tiki piekabes var iegādāties ar vislielāko vēlamo piederumu izvēli. Vispopulārākie produkti ir plastmasas pārvalki, plakanas nojumes, augstas nojumes, ostas pacēlāji, režģa pacēlāji, rezerves riteņu un motociklu turētājs. Lai skatītu katras piekabes piederumu klāstu, lūdzu, atveriet detalizētu piekabes skatu.